Skanowanie negatywów

Naszym Klientom z okolic Sosnowca oferujemy usługi skanowania negatywów. Oferujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii poprawiających ich jakość. Dzięki temu możesz cieszyć się fotografiami zbliżonymi do oryginału! Stare negatywy mają ogromną wartość rodzinną i społeczną – z punktu widzenia historii są właściwie nie do przecenienia. Skanowanie negatywów pozwala utrwalić niezwykłe ujęcia na starych kliszach. Rodzinne uroczystości, widoki miast, portrety i inne ważne pamiątki zasługują na ponowne odkrycie!

W jaki sposób skanować negatywy?

Jeśli nie chcesz inwestować w specjalne skanery, warto skorzystać z usług skanowania negatywów właśnie w naszym punkcie. Klisze, które przeszły proces digitalizacji, na pewno zaskoczą pięknymi kadrami, budzącymi ogromne emocje i wyjątkowe wspomnienia wśród członków rodziny! Dzięki zeskanowanym negatywom stworzysz wspaniały fotoobraz lub domowy album z pamiątkami. Takie przedmioty mają ogromną wartość sentymentalną i nadają się na niezapomniany prezent dla bliskich.

W naszym salonie korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie dokonać między innymi korekcji podświetlenia, a także zredukować ziarno lub przywrócić kolory. Odpowiednie urządzenia usuwają większość rys i pyłków, zwiększając jakość zdjęcia. Jeśli masz pytania dotyczące usługi skanowania negatywów, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Rozmowa na pewno rozwieje wszystkie wątpliwości!