REPRODUKCJE

Nowoczesne technologie, lata zbierania doświadczeń i praktyki pozwalają nam dzisiaj nadać drugie życie starym, zniszczonym fotografiom. Dzięki tej usłudze możesz uratować dawno zaniedbane wspomnienia, zgłębić historię swojej rodziny i sprawić komuś ogromną radość! Stare, uszkodzone i pożółkłe zdjęcia mogą odzyskać dawny blask. Fotografie poddane elektronicznej obróbce mogą cieszyć na nowo, a nieograniczona możliwość ich kopiowania pozwoli dzielić się tą radością z bliskimi.

Zobacz przykładowe efekty naszej pracy!

Większość z nas posiada w domu pudełko skarbów, w którym możemy znaleźć np. fotografie naszych dziadków z ich młodzieńczych lat. Często bywa tak, że im bardziej są cenne – tym bardziej zniszczone. Często oglądane i noszone przy sobie tracą kolor i doznają uszkodzeń mechanicznych. Inne zapomniane lub zbyt cenne, aby sięgać po nie często, schowane są w szufladach i innych „bezpiecznych” miejscach. Tam niestety pleśnieją, płowieją i tracą swój dawny blask. Jest jednak dla nich ratunek.

beforeafter

Zachowane negatywy / slajdy

Jeżeli posiadasz negatywy zniszczonych odbitek, mamy dla Ciebie propozycję usługi skanowania negatywów i dostęp do wszystkich technologii poprawiających jakość. Dzięki temu, po ponownym wywołaniu zdjęć, będziesz mógł cieszyć się fotografiami możliwie najbardziej zbliżonymi do oryginału!

Papierowe odbitki

Dokonujemy również oczywiście renowacji i retuszu starych zdjęć – zarówno w wersji czarno-białej, jak i kolorowej.

Zakres usług:

  • Usuwanie zarysowań, zadrapań i kurzu
  • Usuwanie plam, przebarwień i zabrudzeń
  • Składanie i naprawianie podartych fotografii
  • Odtwarzanie brakujących fragmentów zdjęcia
  • Usuwanie śladów po piórze i długopisie
  • Usuwanie śladów po tuszu
  • Poprawianie kontrastu i przywracanie koloru w wyblakłych zdjęciach
  • Poprawianie ostrości

Bezpieczeństwo oryginałów

Wiemy, z jak cennymi skarbami mamy do czynienia, dlatego zawsze dbamy o ich bezpieczeństwo, w procesie renowacji nic im nie grozi:). Wszystkie prace dokonywane są tylko i wyłącznie na elektronicznej kopii zdjęcia, a sam proces skanowania nie wpływa na oryginał.

Cennik usługi renowacji starych zdjęć

Koszt usługi zależy od czasu, jaki należy poświęcić renowacji zdjęcia. Przez to cena drobnego retuszu i usunięcia załamań będzie mniejsza niż rekonstrukcja większych ubytków i uszkodzeń. Wielkość powiększenia również wpływa na ostateczny koszt, dlatego wszystkie zlecenia tego typu wyceniamy indywidualnieskontaktuj się z nami klikając w przycisk poniżej 🙂