Kilka pomysłów na fotokubek dla rodziny

fotokubek

Kilka pomysłów na fotokubek dla rodziny

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę? Pomyśl o personalizowanym prezencie, na którym umieścisz dowolnie wybrane przez siebie treści i obrazki. Jeśli jednak wciąż nie masz pomysłu, jaki gadżet może się jej przydać, wybierz nietuzinkowy kubek ze zdjęciem. Fotokubki już od co najmniej kilku lat nie wychodzą z mody. Sprawdzają się w roli prezentu dla każdego, niezależnie od wieku czy okazji. Co można na nich umieszczać? Poznaj kilka naszych pomysłów na oryginalny fotokubek.

Jak zaprojektować wyjątkowy fotokubek?

Najbardziej znane fotokubki to oczywiście takie, na których umieszcza się dowolne zdjęcia lub grafiki. W tym przypadku praktycznie nie ma ograniczeń co do tego, jak ma wyglądać gadżet. Śmiało możesz się więc zdecydować na zadrukowanie całej powierzchni kubka lub jego części. Zdjęcie lub grafikę również wybierasz wedle swojego uznania, dzięki czemu upominek jest w pełni unikatowy. Możesz postawić na fotografię, która wywołuje miłe wspomnienia, przypomina o ważnym wydarzeniu czy też po prostu przedstawia wizerunek bliskiej osoby. Jeśli nie jesteś w stanie wybrać jednego zdjęcia, postaw na kolaż.

Pamiętaj, że nie musisz trzymać się żadnych schematów. Ważne jest jedynie to, by zdjęcia miały dobrą jakość. Ponadto masz też możliwość łączenia fotografii z konkretnymi treściami. Na kubku ze zdjęciem może się dodatkowo znaleźć np. romantyczne wyznanie, wyraz wdzięczności albo zabawny komentarz. Ciekawym rozwiązaniem jest także wybór tzw. magicznego fotokubka. Taki gadżet pozornie niczym nie różni się od tradycyjnych kubków. Niemniej nic bardziej mylnego. Wystarczy, że poprosisz bliską osobę o zalanie go wrzątkiem, a jej oczom ukaże się fotografia, która staje się widoczna po zmianie temperatury kubka. Efekt zaskoczenia gwarantowany.