Jaką funkcję mogą pełnić magnesy ze zdjęciami?

magnesy

Jaką funkcję mogą pełnić magnesy ze zdjęciami?

Magnesy kojarzą się zazwyczaj z pamiątkami z podróży. Wielu z nas przywozi je z najodleglejszych miejsc świata, po to, by dzięki nim przywoływać wspomnienia z wakacji. Najczęściej lądują na lodówkach, ale też nierzadko trafiają w ręce rodziny i przyjaciół. Ciekawą alternatywą dla magnesów podróżniczych są magnesy ze zdjęciami. Tworzy się je na bazie rodzinnych fotografii, sentymentalnych napisów, oryginalnych grafik, a nawet zeskanowanych dziecięcych rysunków. Jakie funkcje mogą pełnić i jak wykorzystać je w aranżacji wnętrza?

Ponadczasowa ozdoba lodówki

Fotogadżety w formie magnesów ze zdjęciami pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Zdobią lodówki i sprawiają, że kuchnie zyskują na przytulności. Przykuwają uwagę, będąc dekoracją, której nie da się przeoczyć. Magnesy ze zdjęciami są unikatowe. Takiej ozdoby nie kupi się w sklepach, a możliwość jej dowolnej personalizacji sprawia, że każdy może się wykazać kreatywnością.

Galeria zdjęć w nietypowej formie

Kto powiedział, że zdjęcia muszą wisieć w ramkach na ścianach? Ci, którzy mają dość standardowych rozwiązań, mogą stworzyć własną, niepowtarzalną galerię zdjęć na lodówce. A wszystko to właśnie za sprawą magnesów ze zdjęciami. Taka mini wystawa z pewnością odtworzy w pamięci miłe chwile i przełomowe wydarzenia. Ponadto przypomni też o tym, co najważniejsze – rodzinne kadry na lodówce codziennie będą wywoływały uśmiech na twarzy.

Sentymentalna podróż do przeszłości

Magnesy ze zdjęciami tak samo, jak ich klasyczne odpowiedniki mogą przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z podróży, spotkań z przyjaciółmi czy zwyczajnej, komfortowej codzienności. Ba! Mogą nawet więcej! Dzięki nim można w trwałej formie zachować dziecięce rysunki czy grafiki, każdego dnia odbywając sentymentalną podróż do przeszłości.