Komu można podarować poduszkę ze zdjęciem?

kolorowe poduszki

Komu można podarować poduszkę ze zdjęciem?

Wybór prezentu dla bliskiej osoby nie zawsze jest oczywisty. Często trudno znaleźć rzecz, która faktycznie uszczęśliwi mamę, babcię czy drugą połowę. Przyjęło się, że największą wartość mają prezenty wykonane ręcznie lub te, które wywołują przyjemne wspomnienia. Dużą wartość sentymentalną mają np. zdjęcia. Ramki i albumy to świetne upominki na każdą okazję. Ich wadą jest jednak to, że są na tyle popularne, że często nie wywołują żadnego zaskoczenia. Aby zrobić komuś prawdziwą niespodziankę, warto wybrać dla nich alternatywę. Jedną z nich jest poduszka ze zdjęciem.

Poduszka ze zdjęciem – idealny prezent dla każdego

Fotopoduszka to gadżet, który z pewnością przyniesie radość każdej bliskiej osobie. Ma dużą wartość sentymentalną, a ponadto spełni praktyczne funkcje – ozdobi mieszkanie i zapewni komfort podczas wypoczynku. Poduszka ze zdjęciem świetnie sprawdzi się jako prezent zarówno dla dużych, jak i małych. Na pewno ucieszy się z niej mama, która zostanie nią obdarowana z okazji Dnia Matki lub tata, który dostanie ją na Dzień Ojca. Zdjęcie dziecka czy wspólna fotografia rodzica i pociechy to doskonały pomysł na wyrażenie uczuć. Nad takim upominkiem warto też pomyśleć w styczniu, kiedy to przypada Dzień Babci i Dziadka. Fotopoduszka zaskoczy dziadków i babcie, a ponadto z pewnością będzie dla nich o wiele cenniejszym prezentem niż kwiaty czy bombonierka.

Poduszka ze zdjęciem przypadnie do gustu także przyjaciółce lub przyjacielowi. Wspólna, szalona fotografia uwieczniona na praktycznym gadżecie będzie przywoływała najlepsze wspomnienia. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się też rodzeństwo niezależnie od tego, czy jest młodsze, czy starsze. Wspólna fotografia na poduszce wywoła uśmiech na twarzy zarówno młodszego brata, jak i starszej siostry. Ponadto taki upominek śmiało, można również podarować swojej drugiej połówce. Walentynki, Boże Narodzenie czy rocznica związku – każda okazja jest dobra, by wręczyć partnerowi lub partnerce gadżet, który zawsze będzie przypominał o ukochanej osobie.