W jaki sposób zamówić zdjęcia bez wychodzenia z domu?

kobieta edytująca zdjęcia cyfrowe na komputerze

W jaki sposób zamówić zdjęcia bez wychodzenia z domu?

Ciągle powtarzasz sobie, że w końcu wywołasz zdjęcia, ale wizytę u fotografa wciąż odkładasz na później? Nie szukaj wymówek. Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. W odpowiedzi na zmieniające się czasy wiele zakładów fotograficznych częściowo przenosi swoją działalność do sieci. Dziś, spędzając czas na swojej kanapie, możesz zlecić wywołanie zdjęć przez internet, a za kilka dni kurier dostarczy Ci pod drzwi gotowe odbitki. Jak to działa? O tym, jak to wygląda w naszym Studio Fotograficznym Foto Media Brom, przeczytasz poniżej.

Jakie są sposoby wywoływania zdjęć online?

Zdjęcia online wywołasz na dwa sposoby. Prostszy to taki, który dotyczy wysyłki fotografii bezpośrednio z dysku swojego komputera. Możesz to zrobić, korzystając z naszej strony internetowej, która automatycznie przekieruje Cię do kreatora. Tam wgrasz zdjęcia, które chcesz wywołać, wybierzesz ich format, podasz nam swoje dane, a my zajmiemy się resztą. Przy wyborze takiej opcji nie musisz zgrywać zdjęć na zewnętrzne nośniki. Wszystko załatwisz na własnym komputerze nie tylko o każdej porze dnia i nocy, ale także z każdego miejsca na świecie.

Drugi sposób polega na wywoływaniu zdjęć prosto z telefonu. Wywoływanie zdjęć z telefonu online jest równie proste, ale wymaga nieco większego zaangażowania. Przede wszystkim wiąże się z koniecznością zainstalowania aplikacji Mobile Photo Kiosk. Znajdziesz ją w sklepie swojego operatora (np. App Store czy Google Play) lub w linku na naszej stronie internetowej. Po zainstalowaniu aplikacji musisz wpisać udostępniony przez nas kod, który automatycznie połączy Cię z naszym fotograficznym laboratorium. Kiedy już się zalogujesz, wystarczy, że wgrasz zdjęcia i prześlesz je do nas razem ze swoimi danymi. Tyle wystarczy, by utrwalić najcenniejsze wspomnienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *